محل تبلیغات شما

بابام امشب برام پول ریییختتت (اشک شووق ) 

از اون ۱۰۰ تومن دو هفته پیش فقط ۳۵۰۰ تومن کم آوردم و این برای من ولخرج موفقیت بزرگیه  (بازم اشک شووق )

البته ته کارت ۸ تومن موند ولی فکر کنم دگ قابل برداشت نبود تا ۵ تومنش!  خلااااصه، خوب خودم و کنترل کردم :) و خیلی خوشحالمممممم 

من همیشه با خودم سر جنگ دارم، میخوام خودم‌رو به خودم ثابت کنم (شخصیت عالی طلب ) هزار بار هم که ثابت کنم بازم میگم کمه! یا خوب نیست! 

دارم سعی میکنم اون ۳۵۰۰ تومن رو هم به خودم ببخشم و‌ خوشحال باشم بیشتر

من قابلیت اینو دارم تو جیک ثانیه ۱۰۰ تومن رو نابود کنم و الان اینکه دو هفته با ۱۰۳۵۰۰ تومن زندگی کردم ینی عملکردم خیلی بوده دگ  

فقط لازم به ذکر وقتی شروع کردم به این روند همه چی داشتم، یعنی میوه و تنقلات و مواد آشپزی و غذا پختن و.

هفته پیش هم رفتم رفاه خرید و به اندازه ۴۰ تومن میوه و تنقلات خریدم بین درس خوندن بخورم! 

یک فکر اقتصادی که کردم این بود که من چون بین هربار که برمیگردم سالن مطالعه، موقع برگشت یک چیزی با خودم میبرم پایین که همراه درس بخورمش، به این نتیجه رسیدم مهم اینه چیزی با خودم ببرم که وسطا گشنم نشه، زیاد حجم چیزی که با خودم میبرم پایین مهم نیست! بنابراین وقتی رفته بودم خرید رفتم سراغ تنقلات کوچیک و ریزتر و تعداد زیادی ازشون خریدم، مثلا به جای دو تا کیک گنده ۴ تومنی!  ۸ تا کیک متوسط یا کوچیک هزار تومنی برداشتم! 

البته قبلنم استراتژیم این بود که خب اون کیک‌رو تو دو نوبت یا تو سه نوبت میخورم اما میدیم عملی نمیشه ینی همون دفعه اول تمومش میکنم یا فوقش وعده دوم ! بر همین رفتم سر بسته های کوچیک و الان خیلیم راضیم از این تصمیم

حالا که حساب شارژ شده باید طبق لیست برم خرید والا باز خرجم بالا میره. کامل مشخص بکنم به چیا احتیاج دارم تا چند روز آینده بعد برم خرید؛ تا جایی که یادمه تا چند روز دگ خمیر دندونم تموم میشه، کرم مرطوب کننده‌ام هم همینطور، رب هم دگ آخراشه! همه تنقلاتم امروز تموم شدند، میوه هم خواهم خواست. فعلا همینآ تو ذهنمه؛ ها راستی یک مدت دلم میخواد برم سوسیس گیاهی بخرم :))) میخوام بخرم با خودم خونه هم ببرم خانواده هم بخورن آشنا شن    بدونن به لحاظ مزه فرقی با سوسیس های گوشت ندارند :)))

.

سه شنبه و چهارشنبه دو تا امتحان دارم! 

کنکورم و نمیتونم خوب بخونم به خاطر این امتانا :( عذاب وجدانش رو دارم.

دیروز پا شدم رفتم دانشکده مون برا حل یک مشکل آموزشیمون  و اینکه نامه بگیریم بریم به شهرداری، کار آموزشی که با ناز و افاده مسئول حل نشد، نامه رو ولی گرفتیم و رفتیم شهرداری ولی مسئول اونجا نبود و دست از پا دراز تر برگشتیم، وقتی رسیدم نهار ماکارونی درست کردم،‌اومدم همراه با یانگوم نهار خوردم و خوابیدم و یکم بعد پا شدم رفتم حموم! بعد حموم رفتم که درس بخونم ولی مشغول برنامه ریختن ها شدم و فقط دو ساعت زبان خوندم ولا غیر :/

امروز هم باز فقط زبان خوندم و اون درس عمومی رو :/// هععععییییییی خداااا ! 

.

اهل پادکست هستید؟؟ وای من جدیدا اهلش شدم  عالیههههه، کلی حس خوب بهم میدن. حس میکنم وقتی گدش میدم اوقات پرباری دارم.

من از ناملیک گوش میدم :)

اسم‌پادکست هایی هم دنبالشون میکنم، دایجست، استرینگ کست و استرینگ بوکس هست :) 

خوشم اومده ازشون 

.

فعلا همینا، دگ دیر وقته برم بخوابم :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها